Blog

NanoConcept aneb impregnace textilu

V tomto krátkém příspěvku vám ukážeme firmu NanoConcept, což je německý výrobce produktů, který se převážně zaměřuje na impregnaci a ochranu povrchu materiálů na bázi moderní a velmi účinné nanotechnologii.

 

Oproti tradičním a osvědčeným metodám impregnace nanotechnologie pracuje na moderní atomární úrovni. Na povrchu materiálu vytváří neviditelný film, který má mnohem účinnější ochranné vlastnosti než doposud používané technologie.

 

Ubytovaní pro cyklisty blízko Hodonína

Pokud hledáte nějaké šikovné ubytování pro cyklo turisty, tak zde vám představíme jeden šikovný apartmán, který se nachází v jihomoravské obci Lužice, která leží nedaleko Hodonína.

Ubytování v obci Lužice

Obec Lužice leží v kraji, který je pro cykloturistiku ideální. Z obce Lužice se totiž můžete vydat třeba do Mikulčic na vykopávky nebo směrem na Lanžhot, kde jsou pro změnu nádherné lužní lesy. Do obou lokalit vede příjemná cyklostezka krásnou přírodou.

 

Exotické vitamíny aneb Guarana

Exotické vitamíny aneb Guarana

Hodně lidí konzumuje vitamíny v tabletkách, které jsou vyráběny chemickou cestou. V současné době jsou však k dispozici stále více vitamíny, které jsou vyráběné přírodní cestou. Mezi takové patří produkt z eshopu https://eshop.guaranaplus.cz/ , který vám dnes představíme.

Už jste vyzkoušeli couchsurfing?

Couchsurfing je velmi jednoduchý a léta již osvědčený způsob využívání sdílené ekonomiky. Je to služba, která spojuje miliony nadšenců do cestování. Funguje po celém světě a umožňuje členům komunity nocovat zcela grátis a ušetřit tak vaše finance za ubytování. Navíc najdete prostřednictvím této skvělé služby nové kamarády a zlepšíte si své znalosti místního jazyka.

Jak pozvat holku na cyklistický výlet?

Jak pozvat holku na cyklistický výlet?

Večeře, divadlo, diskotéka, kino, romantická procházka v přírodě. Tak většinou vypadají klasická a osvědčená rande, kterých za sebou máte jistě velké množství. Ale zcela jistě jde to udělat i jinak, třeba pozvat holku na cyklistický výlet. Zde je pár tipů, jak to udělat.

Stránky