Recenze syrovátkového whey proteinWPC 80

Vyzkoušeli jsme syrovátkový whey protein Banoffee a zde je několik užitečných postřehů.

WPC 80 - syrovátkový whey protein Banoffee aneb výhodné balení 2 kg

Syrovátkový whey protein Banoffee koupíte ve výhodném balení 2 kilogramů. To vám vystačí určitě na dlouho, takže několik měsíců můžete v klidu cvičit a pravidelně používat protein, který si ze sáčku můžete každý den odsypávat a naředit do ve vodě nebo v mléce. Mě se osvědčila více druhá varianta, protože v mléce chutný protein ještě lépe než ve vodě. Výsledný koktejl má navíc hustší konzistence. Velký sáček má navíc praktický zip, který obsah sáčku ochrání před potravinovými škůdci.

Příjemná charakteristika produktu

Syrovátkový whey protein WPC 80 má nízký podíl tuku, takže po něm jsem nepřibral na váze. Je opravdu chutný a především zdravý protein, protože obsahuje hodně aminokyselin, což jsou významné stavební prvky bílkovin.

 


Syrovátkový whey protein WPC 80

Banánová příchuť

Syrovátkový whey protein WPC 80 má příjemnou banánovou příchuť, která je ještě obsažena o jemnou příchuť karamelu. Po každém cvičení nebo tréninku se tak budete těšit na tuhle skvělou chuť, kterou si zamilujete. Výhodou banánu je, že není přehnaně výrazný. Drobnou nevýhodou je, že chuťově vyzní celý protein příliš sladce. K dispozici je ovšem celá řad dalších příchutí, takže vybere si zde každé včetně žen.

Stravitelnost

Zde není potřeba říkat žádné výhrady. Nepociťoval jsem žádné negativní vlivy na proces trávení či samotné strávení bílkoviny, takže nemusíte mít žádné obavy s průjmy nebo naopak problémy se stolicí.

Složení výrobku

Na závěr ještě složení proteinu. Výrobek obsahuje 74,4 gramů bílkovin, 8,4 gramů sacharid, 5,6 gramů cukrů, 7,1 gramů tuků, 0,2 gramů soli. Celková energie pak 1694 kJ. Jedná se tedy o chuťově slušný a účinný výrobek, který je zároveň cenově velmi dostupný.