WPC 80 - syrovátkový whey protein

WPC 80 - syrovátkový whey protein

Chcete nabrat nějaké svaly? Pokud ano, tak vám v tomto článku představíme skvělý syrovátkový whey protein, který vám bude nejenom chutnat, ale při každodenním tréninku vám bude postupně narůstat svalová hmota.

WPC 80 - syrovátkový whey protein Banoffee 2 kg

Dnes jsme si vybrali syrovátkový protein, který má velmi chutnou banánovou a karamelovou příchuť. Jedná se o dobře zavedený instantní produkt, který má navíc dobrou rozpustnost a velmi rychlou absorpci. Protein má rovněž sníženou pěnivost, takže když si prášek smícháte s mlékem, tak po krátké chvilce ho můžete hned vypít.

 


WPC 80 - syrovátkový whey protein

Charakteristika produktu

Syrovátkový whey protein WPC 80 má nízký podíl tuku, takže po něm určitě nepřiberete na váze. Naopak je to zdravý protein, který má bohaté zastoupení aminokyselin, což jsou důležité stavební prvky bílkovin. Produkt dále neobsahuje geneticky modifikované organismy a má vysoký podíl bioaktivních sloučenin.

Syrovátkový proteinový koncentrát v různých příchutích

Syrovátkový whey protein WPC 80 můžete zakoupit v eshopu Namaximum v různých příchutích. Vybrat si můžete protein bez příchuti nebo s příchutěmi. Vybere si opravdu každý, vždyť v nabídce jsou proteiny s banánovou, čokoládovou, jahodovou, vanilkovou, karamelovou, pistáciovou nebo borůvkovou příchuti. Všechny koncentráty můžete zakoupit buď v jednokilovém nebo dvoukilovém balení.

Jak proteinový koncentrát často používat?

Ideálně dvakrát za den a to vždy po tréninku, cvičení, plavání, běhu nebo jízdě na kole. Stačí ho dát do shakeru a rozpustit ve vodě nebo v mléce. Doporučená denní dávka je 30mg, kterou rozmíchejte v 300 ml vody nebo mléce. Proteinový koncentrát je bohatý především na bílkoviny, kterých je v tomto produktu opravdu hodně. Produkt je navíc obohacen důležitými vitamíny a minerály, které jsou pro tělo každého sportovce velmi žádoucí a důležité. Pokud tedy chcete efektivně nabírat svalovou hmotu a být zároveň štíhlí, tak jednoznačně vyzkoušejte tento produkt.