Jak pozvat holku na cyklistický výlet?

Jak pozvat holku na cyklistický výlet?

Večeře, divadlo, diskotéka, kino, romantická procházka v přírodě. Tak většinou vypadají klasická a osvědčená rande, kterých za sebou máte jistě velké množství. Ale zcela jistě jde to udělat i jinak, třeba pozvat holku na cyklistický výlet. Zde je pár tipů, jak to udělat.

Jak zaujmout holku?

Jak zaujmout holku? To je odvěké dilema. Pokud vaše vysněné děvče má v oblibě pohyb na čerstvém vzduchu, tak máte z poloviny vyhráno. Zapomeňte tedy na „obyčejné“ posezení v kavárně nebo ve vinárně a pozvěte svou přítelkyni na originální rande na kole.

 

Jakou trať vybrat?

Svůj první výlet s dívkou na kole musíte naplánovat s rozvahou. Málo je někdy více. Určitě na začátek zvolte krátkou a jednoduchou trasu, která ovšem nebude nudná. Naplánujte zajímavou cestu, která bude pro vaší slečnu nebo dámu pěkným a příjemným zážitkem. Na takové cestě by neměly chybět romantické zastávky, kde si můžete na chvíli sednout a popovídat. Ideální jsou odpočívadla v přírodě, rozhledny nebo lavičky v rozkvetlém parku.

Jak s dívkou na kole jezdit?

Oslovit holku můžete tím, že se i na kole budete chovat jako gentleman. Co to znamená? V prvé řadě se přizpůsobte tempu vaší krásky. Nejde o žádný závod nebo sportovní akci. Při jízdě na kole není určitě zakázáno mluvit. Na cyklostezce můžete jet klidně vedle sebe a můžete spolu krásně komunikovat. Pokud bude chtít vaše dívka zastavit, tak určitě zastavte.

 

Jak často dělat přestávky?

Je to individuální. Ideální je zeptat se vaší holky, za jak dlouhou dobu chce zastavit a podle toho se řiďte. Pokud je po cestě něco zajímavého, tak určitě zastavte a můžete se daným místem kochat a zároveň si na chvíli odpočinout.

 

Nabídka dalšího výletu

Pokud se vaší holce cyklistický výlet líbil, tak neváhejte a nabídněte jí další pokračování. Teď už víte jak na holky, aspoň ty aktivní. Kdybyste však narazili na dívku, která chce více zážitků a nevíte si už dále rady, tak se podívejte na nový web jak sbalit holku. Kreativních a podnětných nápadů jak na balení holek je tam opravdu hodně.