3 místa, kam se vydat za turistikou nebo cyklistikou

Je na čase se vydat do míst, kde opět načerpáte sílu a radost ze života. Tyto tři místa naleznete jen několik hodin od svého běžného shonu a stresu. Ten tam ale nyní nebude. Relaxujte aktivně.

Je libo exotiku, nebo zůstanete na starém kontinentu?

Turistika a cyklistika je krásný koníček a životní vášeň. Je úžasné, jak daleko nás mohou zanést naše kroky nebo kolo – jedna z možností, prožít svůj den. Je libo vypravit se trochu déle od známé domoviny a dopřát si zájezd na Madeiru? Nebo se raději necháte unášet krásami starého kontinentu a bude vás lákat výstup na Triglav? Je jen na vás, zda se vydáte do Arménie či zájezdem do Gruzie, nebo se budete držet rodné hroudy. Jedno je jisté – budete dokonale odpočatí od běžných starostí.

 


Svět ze sedla kola je nejkrásnější 

Gruzie aneb až do nebes

Když se budete procházet přírodou v Gruzii, dojde vám, jak rozmanitá příroda může být. Na vrcholcích hor bude panovat drsná zima, zatímco v dolinách se již sklízí první úroda. Je toho tolik, co zde musíte objevit. Poznejte historii této země a poslechněte si její nezaměnitelnou hudbu. Budete se sem s láskou vracet. Místní hory vás vynesou až do nebes.

Triglav vás osloví svou bezprostředností

Slovinský národ je nám blíže, než byste si mohli myslet. Když se vypravíte na výlet a zkusíte kaňoning, dojde vám také, že zde příroda nechala nesmírné bohatství. Alpy, to není jen Rakousko a Švýcarsko. Budete ohromeni tím, jak bezprostřední tato země je. Plná krás i úchvatných scenérií. Poctivý horal si zde rozhodně přijde na své, stejně jako rekreační turista. Bude vás provázet psí společnost? Přeci jen už jste v bráně Balkánu.

 


Slovinsko na kole je úžasné 

Dejte další kamínek na mohylu

Na Madeiře plyne čas zcela jinak než v uspěchané Evropě. Když se vám nepodaří být někde včas, každý rád počká. Jsme přeci lidé. Projděte si treky na ostrově s překrásnými výhledy a dejte svůj kamínek na některou z mohyl, které zde turisté s nadšením staví. Bude po dlouhou dobu připomínat váš jedinečný sportovní i osobní výkon.

Kam to bude nyní?

 

Zatím nehodnoceno
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.