Cyklistické zájezdy pro rok 2022

Hodně Čechů se v jarních a letních měsících vydávají s tuzemskými cestovkami na cykloturistický zájezd. Cestují a poznávají krásná a úžasná místa ze sedla svého jízdního oře. Kterou cestovní kancelář si však vybrat? Dnes vás seznámíme s cestovní kanceláři Hoška Tour, která u nás funguje již od roku 1991.

Důraz na zážitky a poznávání

Cestovní kancelář Hoška Tour klade důraz na zážitky a poznávání. Jejich cyklistické zájezdy jsou dobrodružné poznávací zájezdy, na kterých využíváte své jízdní kola, které si berete se sebou. Cestovní kancelář Hoška Tour vám pak nabídne autobus se speciálně upraveným přívěsem pro jízdní kola, ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech či vybavených bungalovech, nabídku různých tras a dva zkušené průvodce, kteří budou na kole jezdit s vámi.

 

Autobusem se vozí i jízdní kola

O vaše jízdní kola bude řádně postaráno, vozí se totiž na upraveném přívěsu. Nakládání vašich kol do přívěsu je starostí průvodců a řidičů. Vy pouze asistujete a “přihlížíte”. Autobus je velkou a osvědčenou pomocí cyklistických zájezdů. Autobus totiž jede společně s cyklisty a na předem určených místech poskytuje základní servis. Vy tak můžete jezdit bez těžkých brašen, protože si všechny věci včetně většího občerstvení můžete nechat v autobuse. Na kole vám stačí mít bidon s vodou a proteinovou tyčinku.

 

Cyklistické zájezdy pro všechny druhy kol

Nabídka cyklistických zájezdů je pestrá a široká. V nabídce pro rok 2022 jsou v nabídce zájezdy s obtížnou cyklistikou na horských kolech, zájezdy pro výkonné silničáře „žiletkáře“ i zcela pohodové zájezdy vhodné takřka pro všechny věkové kategorie. Pohodové zájezdy jsou ideální i pro elektrokola, kterých se po tuzemských i zahraničních cyklostezkách pohybuje čím dál více.

 

Cyklistické destinace

S cestovní kanceláří Hoška Tour se například můžete dostat do slunného Toskánska nebo do atraktivního prostředí dolomitských hor či do cyklisticky nenáročné oblasti maďarského jezera Balaton. Každý den se jede zhruba 40 až 60 kilometrů a cílem každé denní etapy je poznat přírodní krásy nebo kulturní památky dané lokality.

 

Zatím nehodnoceno
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.