Půjčovna elektrokol a kol Veselí nad Moravou nabízí

Půjčovna elektrokol a kol Veselí nad Moravou nabízí

  • zapůjčení dámského i pánského elektrokolo za 690 korun na den

  • zapůjčení pánského i dámského trekového kola za 390 korun na den

 


Z půjčovny elektrokol ve Veselí nad Moravou můžete dojet k Vyklopníku 

Poznejte krásy slunného Slovácka ze sedla kola

Za jeden den tak můžete na elektrokole vidět nádhernou přírodu, Baťův kanál, pitoreskní vinné sklípky, krásné moravský vesnice a historické město Strážnice či Uherský Ostrov nebo Kyjov.

 


Z půjčovny elektrokol ve Veselí nad Moravou můžete dojet k větrnému mlýnu v Kuželově

Co vše můžete na elektrokole za jeden den konkrétně navštívit

Z Veselí nad Moravou můžete v jeden den podniknout klidně pohodový výlet na 60 kilometrů. Vidět tak například můžete krásné vinné sklípky v Petrově-Plžích, zámek a synagogu ve Strážnici, technickou památku Výklopník na Baťově kanále, renesanční zámek v Uherském Ostrohu, letecké muzeum v Kunovicích, větrný mlýn v Kuželově, rozhlednu Radošov, kouzelnou kapličku Panny Marie pod Radošovem, dům malíře Joži Úprky v Hroznové Lhotě, toleranční evangelický kostel se zvonicí v Javorníku nad Veličkou, pravoslavný monastýr v Hrubé Vrbce, katolický kostel Maří Magdalény ve Velké nad Veličkou, pozoruhodný železniční viadukt mezi Lipovem a Loukou, poutní kapli svatého Antonína, pozoruhodnou kapli na vrchu Žerotín, vodní nádrž Lučina nebo zámek ve Bzenci.

 


Z půjčovny elektrokol ve Veselí nad Moravou můžete dojet k poutními kostelu sv. Antonína

Půjčovna elektrokol Veselí nad Moravou

Půjčovna kol a elektrokol funguje na ulici Benátky 28, Veselí nad Moravou, stačí zavolat na číslo +420 608 747 739 nebo napsat email milan.habarta@seznam.cz

 

 

Zatím nehodnoceno
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.