Recenze bundy Arcore Milet

 

Firma Arcore

Firma Arcore působí na trhu od roku 2007. Nejprve vyráběla cyklistické a lyžařské přilby. Poté začala firma Arcore vyrábět i další věci pro cyklistiku a lyžování. Od roku 2010 se firma hodně přiklonila k cyklistice, takže dokonce začala vyrábět svá vlastní jízdní kola. Od roku 2010 se firma výrazně věnuje cyklistice, cyklistických doplňkům a cyklistickému oblečení. Lehká cyklistická bunda Arcore je výsledkem této specializace, protože se jedná o docela kvalitní bundu za rozumnou cenu.

 


Velmi lehká bunda

Bunda Arcore Milet

Pánská cyklistická bunda Arcore Milet je velmi vhodná do nepříznivého počasí. Je lehká a snadno sbalitelná, což na dlouhé cyklotúry jednoznačně oceníte. Materiál bundy je 100 procentní polyester. Tento materiál je hustě tkaný takzvanou technologií Ripstop, která zajišťuje jeho značnou odolnost a pevnost. Bunda velmi dobře odolá dešti a zároveň se nepotíte, protože vzadu je ventilace. Bunda má kvalitní zipy s aretací, což v praxi znamená, že zdrhovadlo zůstává rozevřené pouze tolik, kolik si přejete. Vepředu jsou dvě kapsy na zip, vzadu pak ještě jedna větší kapsa na zip. Samozřejmostí jsou reflexní prvky. Rukávy mají všité ploché gumičky, takže dobře drží tvar. Barva celého výrobku je atraktivní zelená lemon, která je současně dobře reflexní barvou. Cena bundy je 699 korun.

 


Bunda má kvalitní zipy

Hodnocení bundy Arcore Milet

Výhody

Na omak má bunda velmi příjemný materiál, který je současně odolný a dlouho vydrží. Bunda nezabere příliš místa a dá se velmi lehce a rychle sbalit do kapsy. Bunda má pěknou a současně reflexní zelenou barvu, takže na cestě jste skutečně v této bundě vidět z velké vzdálenosti. Nutno také ocenit dostatečně velké praktické kapsy. Kvalitní jsou také zipy, což je u outdoorového oblečení velmi důležité. Cena je rovněž velmi příznivá. Bunda je též líbivá na pohled a především na kolo praktická. Bunda Arcore Milet je ovšem také univerzální, nevyužijete jí pouze na kolo, ale dobře poslouží i k pěší turistice.

 


Bunda však nemá kapuci

Nevýhody

Drobnou nevýhodou je absence kapuce, což ovšem není taková tragédie, protože kapuci při cyklistice stejně příliš často nevyužijete.

Average: 10 (1 vote)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.