Recenze gripů FORCE

V této recenzi vás seznámíme s gripy FORCE. Jsou to na ruku jezdce dobře padnoucí madla F GEL s integrovanými rohy, která jsou od firmy Force, což je ryze česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. která sídlí v Otrokovicích. Firma vyvíjí a vyrábí cyklistické produkty pod značkou FORCE od roku 1991, kdy byla společnost založena.

Technické parametry

Celý název výrobku zní: gripy FORCE - madla F GEL s integrovanými rohy. Barevné provedení gripů je černo šedé. Jedná se o příjemná gelová madla FORCE s rohy, která jsou jednostranně jištěná. Vnitřní průměr měří 22,2 milimetrů. Výška rohů od osy po vrch pak měří 75 milimetrů, přičemž užitková délka madla je 102 milimetrů a celková délka je 140 milimetrů. Hmotnost jednoho páru je 300 gramů. Cena na internetu se pohybuje zhruba v rozmezí od 269 do 310 korun.

 


gelová madla FORCE s rohy

Popis produktu

Gripy Force mají jištěnou hliníkovou objímku s decentním logem FORCE a zátkami. Gripy se velmi rychle na řidítka montují, stačí vám k tomu pouze malý imbusový klíč a během pěti minut máte gripy na svých řidítkách namontované. Samotný úhel rohů si můžete nastavit dle vlastní libosti.

 


k montáži stačí pouze imbusový klíč 

Hodnocení gelových gripů Force

Výhody

Gripy skvělé drží. Délka rohů zcela stačí pro hobby jízdu, rohy jsou navíc pogumované, takže se ruce o ně pohodlně a dobře opírají. Z jízdy s těmito gripy na řídítkách je všeobecně dobrý pocit, poněvadž vám při jízdě na kole nebrní ruce. Design výrobku je rovněž hezký a líbivý. Oceňuji pěkné ergonomické tvary a praktické barvy. V neposlední řadě je potřeba ocenit nízkou cenu, srovnatelné výrobky jsou totiž na tuzemském trhu mnohem dražší.

 


délka rohů je dostačující pro hobby jízdu

Nevýhody

Výrobek není pochopitelně dostačují pro náročné jezdce nebo dálkové cykloturisty, kteří jezdí hodně kilometrů. Pro náročnější jezdce bych doporučil ergonomické gripy s většími a zakřivějšími rohy, které mají více možností úchopů.

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.