Vše pro kolo pod jednou střechou aneb eshop Koloshop

V tomto článku vám představíme přední tuzemský e-shop, který prodává vše, co se nějakým způsobem týká cyklistiky. Kolo a shop, tedy obchod, kde prim hraje jízdní kolo, které slouží nejenom ke sportu, ale také k dopravě, rekreační jízdě nebo fitness sportu.

 


Moderní centrála eshopu Koloshop v Teplicích 

Koloshop se představuje

Koloshop je už v současné době výrazným maloobchodem s cyklistickým zbožím na českém a slovenském trhu. Svou moderní centrálu má v severočeských Teplicích a pobočku v Praze. Z pohledu zákazníka se jedná o eshop, který má širokou nabídku i výhodné ceny, takže si zde vybere nejenom nadšený cyklista, ale také rekreační či sváteční jezdec.

 


Moderní centrála eshopu Koloshop v Teplicích 

Historie společnosti

Koloshop se začal klubat na výsluní v roce 2003, kdy fungoval pod hlavičkou www.koloshop.cz. Od té doby se neustále zlepčoval a rozrůstal, takže nyní je jeden z vůdčích internetových cykloobchodů v České republice a Slovensku Neustále jde dopředu, rozvíjí se a v současnosti se může pochlubit zcela novou a moderní centrálou včetně prodejny v Praze, kterou najdete v Praze Dejvicích na ulici Matějská 76.

 


Moderní centrála eshopu Koloshop v Teplicích 

Co eshop koloshop nabízí?

Eshop koloshop, který má také 18 000 originálních fanoušků, má v současné době 36 000 aktivních položek. Vybrat si zde můžete od jízdního kola před cyklistické brašny až po cyklistické tretry a oblečení. Vše je přehledně rozepsáno na hlavní stránce, takže stačí si rozklikat bílé položky na černém pozadí a hned se vám otevře bohatá nabídka. Jsou zde špičkové modely jízdní kol, ale také běžné kola pro nenáročné uživatele. Pokud eshop koloshop navštívíte, tak vězte, že zde najdete úplně všechno, co se cyklistice týče. Navíc jsou zde zajíme zákaznické slevy, které potěší každého, kdo chce nějakou korunu při internetovém nákupu ušetřit.

 


Moderní centrála eshopu Koloshop v Teplicích 

 

 

 

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.