Český cestovatel, který má otevřené oči

Zajímá vás pohled na neotřelé a nevšední cestování po Asii? Pokud ano, tak zavítejte na stránky českého cestovatele a dobrodruha, které jsou plné spontánní zábavy, užitečných informací, dobrodružných zážitků z cestování, obchodních příležitostí a motivačních rozhovorů.

 

 

Lubomír Novohradský je český cestovatel, který navštěvuje neobvyklá a pozoruhodná místa v Indii, Vietnamu nebo na Tajwanu. Jeho webové stránky jsou plné praktických informací a videí o místních zvyklostech, tradicích, festivalech, kurzech a ubytování. Články a poutavá videa jsou v češtině i v angličtině, takže webové stránky můžete sdílet i se svými zahraničními přáteli a kolegy.

 

 

Celý web je srdcová záležitost Lubomíra Novohradského, který chce nadchnout všechny, kteří rádi cestují na vlastní pěst a chtějí poznávat nejenom panenskou přírodu, kulturní památky, ale také místní lidi a jejich zvyky a tradice. Dálný východ očima českého cestovatele vás určitě uhrane a přiměje vás země jihovýchodní Asie navštívit.

 

 

Lubomír Novohradský si především všímá těch událostí, které by vás mohly obohatit a dát vám další smysl do vašeho života. Pokud se tedy chce dozvědět více o netradičních svátcích a festivalech, které jsou doslova nabité dobrou náladou a kreativitou, tak webové stránky jsou pro vás ideální místem inspirace, nápadů a podnětů.

 

 

 

 

Web českého cestovatele Lubomíra Novohradského si také všímá cenově dostupného ubytování a chutných gastro podniků. Praktické a spolehlivé informace jsou doplněné krátkými poutavými videi, které autor prožil sám na vlastní kůži. Web je rovněž obohacen pěknými fotografiemi, které zachycují nejenom nádhernou přírodu, překrásné památky, čarokrásná zákoutí, ale taktéž usměvavé a spokojené tváře spolucestujících i místních domorodců.

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.