Tipy, rady a vychytávky

Na kole v zimě

Na jízdním kole se dá jezdit prakticky po celý rok. A to i v zimě, když je na silnicích a stezkách ledová krusta pokrytá bílým prašanem. Žádná speciální ani extra výbava přitom není potřeba, ale přesto je dobré a žádoucí se na zimní vyjížďky a projíždky trochu připravit.

 

Plechová garáž na jízdní kola

Nemáte kam schovat jízdní kola a máte trochu volného místo na zahradě. Pak si kupte plechovou garáž a máte jednoduše vyhráno. Hodně lidí totiž nemá v domě vhodný prostor a právě pro ně je to ideální řešení, které vám zajistí aby se jízdní kola nestala předmětem krádeže nebo poškození. Plechové garáže vám určitě přijdou vhod.

Cyklistikou ke zdraví. Jak pomáhá našemu organismu?

Rádi se projíždíte na kole? Pokud navštěvujete tento web, tak je odpověď pravděpodobně kladná. V cyklistice má zálibu mnoho lidí, přičemž někteří ji berou pouze jako rekreační kratochvíli, jiní se soustředí na zlepšení svých výkonů a doslova svůj život na kole prožívají. Nelze opomenout, že cyklistika je samozřejmě populární sportovní aktivitou. A jako taková, má přímý dopad na naše zdraví.

Jídlo na kolo aneb cestovní strava Travellunch

Každý cykloturista potřebuje pravidelně pít a jíst. Když totiž na cykloturistu přijde hlad, je už zpravidla pozdě jíst. Každý cykloturista by tedy neměl podceňovat včasný přísun potravy. Často je však problém, že na dlouhém výletě na kole není zrovna žádná restaurace ani žádný obchod po ruce. Proto je dobré se sebou vozit jídlo. Jaké? V tomto článku vám přestavíme kvalitní značku Travellunch.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Tipy, rady a vychytávky