Chcete mít ve své garáži pořádek?

Léto právě začíná a před vámi je spousta krásných dnů na cyklistické výlety. Svého jednostopového „miláčka“ máte umístěného ve své garáži, ve které je ovšem značný nepořádek a vy prostě nemáte čas na úklid. Jak takovou situaci vyřešit? Jednoduše. Podívejte se na webové stránky vyluxuj.cz a máte vyhráno.

Intuitivní webové stránky

Pojďme si v krátkozrakosti tyto webové stránky představit. Web vyluxuj.cz není jenom o luxování vašeho bytu či domu. Zde si můžete najít i paní na celkový úklid domácnosti nebo na úklid kanceláří či pouze mytí oken a žehlení. Na webu je v současné chvíli 1631 šikovných paní na úklid.

 


Paní na úklid aneb pořádek na místě, kde máte své kolo

Úklidové služby jednotlivých žen

Internetové stránky vyluxuj.cz tedy nenabízejí služby profesionální úklidové firmy, ale jednotlivých žen, které nabízejí úklidové služby. Pokud si konkrétní paní vyberete, tak s ní komunikujete o svých požadavcích přímo. Pokud bydlíte v Brně, tak stačí na web napsat úklid brno a vyjede vám seznam všech paní, kteří v jihomoravské metropoli své úklidové služby nabízejí.

Výhody členství

V rámci členství na webu vyluxuj.cz si totiž můžete objednat libovolné množství paní na úklid. Další výhodou členství na webu je, že si zcela sami vyberete, kdo nakonec k vám do bytu či domu přijde uklidit. Vybranou paní pak sami zaplatíte, což zvyšuje její motivaci, že její úklid bude kvalitní a precizní. Po odvedené práci můžete na paní naspat na web pozitivní nebo negativní referenci, čímž se také zvyšuje úroveň nabízených služeb. Úklid sjednaný přes webové stránky vyluxuj.cz bude zcela jistě levnější než byste zaplatiti profesionální úklidové firmě.

 


Objednejte si na úklid paní, která svou práci odvede precizně 

Ceny jsou různé

Jednotlivé paní nabízejí za úklid domu či bytu různé ceny. Ceny za úklid se například pohybují od 70 až po 150 korun za hodinu. Vybere si tedy zde opravdu každý. Pokud vás nebaví pravidelně uklízet, zkuste se jednoduše podívat na web vyluxuj.cz

 

 

 

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.