Křemelina Vitatrend bez příchuti

Křemelina Vitatrend bez příchuti

Křemelinu od firmy Vitratrend koupíte v různých variantách. K dispozici je například křemelina s příchutí vanilky, křemelina pro zvířata nebo křemelina bez příchuti. Pojďme se nyní podívat na křemelinu bez příchuti.

Křemelina Vitratrend 400g bez příchuti

Křemelina Vitratend bez příchuti se prodává v baleních po 400 a po 800 gramech. Pak je ještě k dispozici velké balení, tj. produkt s obsahem 1,2 nebo 2,5 kilogramů. Křemelina bez příchuti má bílou barvu a je zcela bez zápachu. Doporučuji si jednu polévkovou lžicí dát do 2 dl vody nebo jiné tekutiny. Pak stačí sklenici pořádně zamíchat a vypít. Mě se nejvíce osvědčilo zamíchat křemelinu do mléka, které mi nejvíce chutná.

 


Pro dospělého dejte 1 polévkovou lžíci do sklenice vody 

Jak se křemelina osvědčuje pro cyklisty

Křemelina především detoxikuje, takže při průchodu trávicím traktem odstraňuje všechny možné bakterie, hleny a další nežádoucí látky ven z lidského těla, čímž výrazným způsobem podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Náš organismus potřebuje být v dobré kondici, což se dnes, když řádí virus COVID 19, jeví jako obzvláště důležité. Pokud je organismus v dobrém stavu, tak se s jakýmkoliv virem dokáže lépe vypořádat. Křemelina je rovněž dobrá a účinná na křeče, které cyklisté po velké výkonu občas mají.

Nezapomeňte hodně pít

Při používáni křemeliny je dobré hodně pít. Dostatečný přísun tekutin totiž rychlejším způsobem usnadní vyprázdnění ze střeva toho, co křemelina na sebe naváže. Proto je velmi podstatné dodržovat pravidelný pitný režim.

 


Pro dítě dejte 1 čajovou lžičku do sklenice vody 

Praktické balení

Křemelina Vitratrend 400g bez příchuti je ve velké lehké dóze, která má šroubovací víko a plastový kryt, takže se nemusíte bát, že se vám do dózy mohou dostat potravinoví škůdci. Dóza má velké hrdlo, takže nabrat křemelinu polévkovou lžíci nebude žádný problém.

 


Křemelina je také dobrá pro cyklisty 

Další užití křemeliny

Křemelinu můžete dávat nejenom svým domácím mazlíčkům, ale taktéž dávat do zálivky pro pokojové rostliny, protože křemelina chrání zeminu před nebezpečnými škůdci a rostlinám samotným velmi svědčí a prospívá.

Průměrně: 10 (1 hlas)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.