Křemelina Vitatrend s příchutí vanilky

Křemelina Vitatrend

Křemelina Vitratrend je vhodným potravinovým doplňkem pro cyklisty, kteří pravidelně jezdí velké porce kilometrů. Pojďme se nyní na tento produkt podívat trochu blíže.

 


křemelina Vitratrend může být dobrým potravinovým doplňkem pro cyklisty

Křemelina Vitratrend 300g s příchutí vanilky

Na paškál jsme si vzali produkt křemelina Vitratrend s příjemnou a velmi oblíbenou příchutí vanilky, který má 300 gramů a bude vám určitě chutnat. Nejprve si řekněme něco o jeho složení a původu. Jedno praktické balení, které stojí pouhých 299 korun vám vystačí na jeden a půl měsíce užívání. Jedná se o produkt, který obsahuje jednobuněčné řasy druhu Aulacoseira, který se těží ve Spojených státech v bývalých sladkovodních jezer. Jedná se tedy o jednodruhovou křemelinu, která obsahuje pouze jeden druh rozsivky, která se usazuje na dně křišťálově čisté sladké vody. Křemelina je taktéž velice jemná a zcela bez zápachu.

 


křemelinu Vitratrend rozmíchejte ve vodě 

Proč je křemelina dobrá?

Na začátek bych chtěl říci, že křemelina není lék. Jedná se o potravinový doplněk, takže pokud dostatečně nesportujete, zřejmě plně nedoceníte její význam. Pro aktivní lidi však může být skvělou volbou, protože například usnadňuje pravidelné a časté vyprazdňování a pomáhá udržovat správnou činnost trávící soustavy. Rovněž podporuje přirozené hubnutí, takže každému, kdo sportuje a dostatečně se pohybuje, může křemelina efektivním způsobem pomoci shodit nějaké to kilo navíc.

Křemelina je rovněž dobrá na klouby

Každý cyklista nebo cykloturista jistě ocení přípravek, který zmírňuje bolesti kloubů a zlepšuje jejich pružnost. V tomto případě je křemelina určité velmi vhodná, protože podporuje tvorbu kolagenu, což je důležitá a žádoucí bílkovina právě na podporu kloubů.

 


Pro dospělého člověka dejte do vody 2 polévkové lžice

Proč zrovna křemelina?

Křemelina je přírodní produkt, který pochází z velmi čistého přírodního prostředí, takže se nejedná o žádnou uměle vytvořenou látku. Nemá žádné vedlejší účinky, takže pravidelné užívání křemeliny se nemusíte vůbec bát. A umí především pomoci důkladně vyčistit náš organismus. Nejedná se rovněž o nijak předražený produkt, který by měl váš rodinný rozpočet zruinovat. Jedno balení navíc vydrží měsíc a půl, větší dokonce čtyři měsíce. A na úplný závěr ještě bonus pro ty, kteří mají doma domácího mazlíčka. Křemelinu totiž můžete bez problémů dávat vaším kočkám nebo psům.

Názory lidí

Většina lidí si chválí, že při používání křemeliny se jim zlepšilo především zažívání. A když máte opravdu dobré zažívání, tak je váš život hned lepší a kvalitnější. Stojí tedy za to vyzkoušet křemelinu Vitratend a sami se na vlastní kůži přesvědčíte, že se jedná o účinný potravinový doplněk.

 

 

 

Průměrně: 10 (1 hlas)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.