Nano impregnace textilu a kůže aneb jak se na kole chránit před vodou

Pokud jezdíte na kole za každého počasí, tak vás určitě zaujme nano impregnace textilu, protože vás na kole může efektivně ochránit před vodou i sněhem.

Cyklistické oblečení můžete naimpregnovat

Kupte si na podzimní a zimní měsíce takové cyklistické oblečení, které můžete naimpregnovat. Pořídit si tak můžete kvalitní bundu, obuv, čepici i rukavice, které se vám osvědčí v každém špatném počasí.

Mokré oblečení je zdraví nebezpečné

Mít na kole mokré oblečení je nekomfortní a zdraví nebezpečné. Když vám kupříkladu od deště navlhne horní vrstva cyklistické bundy, je současně oslabena i funkčnost spodních vrstev vašeho cyklistického prádla. Ty totiž plní funkci tepelné izolace a sání vašeho potu. V konečném efektu, což mnozí berou na lehkou váhu, mokré oblečení způsobuje rychlou ztrátu tělesného tepla i následné podchlazení, které může ohrožovat vaše zdraví.

 


nano impregnaci můžete dobře uplatnit i na obuv

Nano impregnace je dobré řešení

Nano impregnace je pro cyklisty v podzimním a zimním období dobrým řešením. Vyplývá to už ze samotné podstaty technologie, kterou nanotechnologie v současné době používá. Tato chytrá technologie se nechala inspirovat ve volné přírodě lotosovým květem, který je nestále čistý a především suchý. Impregnační roztok obsahuje nano částice, které ulpí na textilních vláknech cyklistického oblečení a mají skvělou schopnost odpuzovat vodní kapky.

 


nano impregnace se nejvíce osvědčí u bundy

Nano impregnace spolehlivě chrání cyklistický oděv

Nano impregnace ochrání cyklistický oděv před promočením mnohem lépe a intenzivněji než klasická impregnace. Hlavních pět benefitů nano impregnace jsou:

1. cyklistický oděv zůstává prodyšný a především dýchá

2. nano impregnace je ekologická

3. ochrání povrch cyklistického oblečení, který se i jednoduše čistí

4. životnost nano impregnace snese až deset vyprání

5. nano impregnace je dostatečně imunní proti mechanickému setření

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.