Křemelina Vitatrend na zimní období

Křemelinu Vitratrend můžete používat i v zimním období, kdy se na cyklistickou sezónu připravujete v teple vašich domovů, když například trénujete na spinneru nebo na trenažéru.

 

Křemelina Vitratrend 500g s příchutí vanilky

Na zimu potřebujete velké zásoby, proto vám dnes představím produkt křemelinu Vitratrend, který má 500 gramů, což vám určitě může postačit na několik měsíců. Produkt je zabalen do praktického sáčku, který má na konci zip. Jedná se o přírodní produkt, který má v sobě jednobuněčné řasy druhu Aulacoseira, který se těží v bývalých velkých sladkovodních jezer v USA. Jde o jednodruhovou křemelinu, která se usazuje na úplném dně čisté sladké vody. Křemelina je tedy po zpracování značně jemná a především bez zápachu.

 


Křemelina Vitratrend 500g

Zkuste křemelinu používat každý den

Křemelina není medikament, ale přírodní potravinový doplněk, který je potřeba doplnit s všeobecnou zdravou výživou a pravidelným pohybem. Pro sportovní lidi, zvláště cyklisty, může být dobrým potravinovým doplňkem, protože kupříkladu usnadňuje pravidelné a časté vyprazdňování a pomáhá udržovat správnou a efektivní činnost trávící soustavy. Taktéž podporuje přirozené hubnutí, takže každému, kdo pravidelně jezdí na kole, může křemelina dobrým způsobem pomoci shodit přebytečné kilo.

 


Křemelina Vitratrend 500g

Jak křemelinu používat?

Velmi žádoucí je pravidelnost, pokud křemelinu budete každý den používat, bude její účinky na sobě pozorovat. Mě se osvědčilo každodenní používání, vždy hodinu po obědě. Křemelinu stačí zamíchat do mléka nebo vody či ovocného džusu. Jelikož křemelina má jemnou a příjemnou vanilkovou příchuť není zapotřebí do mléka či vody nic přidávat. Křemelina je především dobrá a žádoucí na vaše střeva, která každým použitím skvěle čistí, což je pro váš organismus jednoznačně pozitivní. Ve střevě se totiž tu a tam usazují pro nás nežádoucí látky, které mohou být pro naše tělo škodlivé. Jedna sklenička vody nebo mléka s křemelinou vás určitě nastartuje, abyste i v zimním období byli v dobré formě a kondici.

 


Křemelina Vitratrend 500g

 

Průměrně: 9 (1 hlas)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.